Відзначаємо День волонтера разом із нашими помічниками!

5.12.2022

Сьогодні, 5 грудня, відзначається Всесвітній день волонтера. І ми хочемо привітати всіх людей, котрі у різний час допомагали нам, а особливо під час повномасштабного вторгнення.

Адже від лютого цього року 360 людей запропонували свою допомогу та свій вільний час, щоб разом піклуватися про тих, кому це найбільше потрібне, про тих, хто тікав від обстрілів і евакуації.

Від початку року 173 волонтери 1232 разів взяли участь в наших заходах, допомагаючи годувати людей гарячими обідами, розвантажувати та сортувати гуманітарні набори, проводити заняття для дітей, навчати їх програмуванню, а 17 волонтерів вже працевлаштовані в нашому фонді.

Напередодні свята ми провели зустріч із нашими волонтерами, щоб віддячити за підтримку та допомогу та подарувати сувеніри.

– Ми вдячні всім, хто допомагає нам! Ви кожного дня надихаєте нас своїми добрими справами, – подякував нашим волонтерам директор фонду отець Василь.

Фахівець з роботи з волонтерами Євген Шляхтін додав:

– Сьогодні вітаю всіх волонтерів. Ви робите просто неймовірні речі для нашої країни. Волонтери допомогли БФ “Карітас Одеса УГКЦ” понад 1200 разів. Допомога була різноманітна: від розробки сайту фонду до розвантаження гуманітарної допомоги, від майстер-класів для дітей до фасування, від фотографування заходів до годування евакуйованих та багато чого іншого. Історіями успіху, я вважаю те, що третиною наших волонтерів є наші бенефіціари. Ще раз вітаю зі святом. Бажаю натхнення, сил, терпіння та любові. Продовжуйте творити добрі справи.

Щиро дякуємо всім волонтерам за ваш час, людянність і ваші добрі серця! Нехай добро завжди повертається до вас!

А найближчим часом чекайте на історії про наших друзів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *