Візит Блаженнішого Святослава Шевчука

15.10.2022

Сьогодні до нас завітав Глава Української Греко-Католицької церкви — Блаженніший Святослав Шевчук. Його супроводжував Екзарх Одеський УГКЦ Владика — Михайло Бубній та інші гості.

Під час зустрічі ми розповіли про допомогу, котру потребують евакуйовані до Одеси та області люди, а також про ту, котру ми надаємо від початку повномасштабного вторгнення. Адже від 24 лютого тільки фінансових грантів ми надали на суму понад 60 млн грн, а продуктові набори отримали 26 тисяч евакуйованих людей. Щодня ми продовжуємо працювати та шукати шляхи, як підтримати якнайбільшу кількість потребуючих.

— Від початку війни ми зустрілися з великою кількістю викликів. Ми надаємо гуманітарну допомогу, організовуємо евакуацію людей, а також ми мусимо інформувати наших партнерів, донорів. Голос Церкви, голос громадянського суспільства — дуже важливий для іноземної громадськості. Якщо нас не почують, або не так зрозуміють, то ми можемо не отримати того, що потребує наразі Україна. У нашій Церкві зараз є кілька механізмів соціально служіння. Один з них — це Карітас, який багато років працює на цій ниві. І ми дуже вдячні, що Карітас може служити невідкладною швидкою допомогою. Бо, якщо не діяти швидко, то гуманітарна криза може перерости у гуманітарну катастрофу, — зауважив Блаженніший Святослав Шевчук.

Щиро вдячні за зустріч та підтримку!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *