Візит до Ізмаїлу задля реєстрації на отримання грантів ВПО з інвалідністю

25.01.2023

Учора наша команда проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” відвідала Ізмаїл, щоб зареєструвати евакуйованих людей на отримання фінансової допомоги. Загалом наші співробітники проанкетували представників 20 домогосподарств.

Нагадуємо, гранти можуть отримати евакуйовані після 24 лютого минулого року із зон активних бойових дій чи тимчасово окупованих територій люди, котрі мають особисто чи одного з членів родини одну з наступних вразливостей:

а) наявність у родині людини з інвалідністю І, ІІ групи;

б) наявність у родині людини з інвалідністю з дитинства І, ІІ групи;

в) наявність у родині дітей з інвалідністю віком до 18 років;

г) наявність у родині людей, які мають фізичні або психічні вади, а саме:

Мають важкі порушення зору, слуху;

Мають складнощі у самообслуговуванні;

Мають складнощі у пересуванні;

Мають порушення пам’яті, концентрації та уваги;

Мають порушення мови та труднощі у спілкуванні.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну особу, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину.

ВАЖЛИВО!! Отримати фінансові гранти можуть тільки ті, хто не отримував грошову допомогу від інших благодійних організацій упродовж останніх 3 місяців.

Просимо звертатись до офісу благодійного фонду Карітас Одеса УГКЦ за адресою вул. Генерала Петрова, 49 з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00.

Попередня реєстрація за гугл-формою: https://forms.gle/1QqVPfxPqaorG8mW6

Необхідно мати з собою оригінали документів: паспорт, податковий номер (ІПН) та довідки ВПО всіх членів родини, реквізити банківського рахунку у форматі IBAN, свідоцтво про народження дітей, а також документи, що підтверджують інвалідність.

Контактний номер: 0 800 336 734

Проєкт реалізується благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при Управлінні ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *