Візит кінологічного клубу Цербер Одеса до дитячого центру

6.11.2022

Ефективним джерелом поповнення енергії для працівників дитячого центру є дитячі усмішки. Цього тижня особливі емоції наших підопічних викликало спілкування й взаємодія з фахівцями Кінологічного клубу Цербер Одеса та їхніми вихованцями.

У понеділок вони були в гостях у нашому офісі, а вже сьогодні завітали до них ми, щоб познайомитися з іншими собачками, де вони могли продемонструвати всі свої вміння.

Батьки й діти вражені гостинністю та увагою до кожної дитини. Власники собак із надзвичайною любов’ю ставилися до кожної дитини та із захватом розповідали про своїх пухнастиків.

Кінологи показали й професійну роботу собаки з пошуку певного предмету! Емоції неперевершені! Окрема подяка за подарунки від центру, що було повною несподіванкою для дітей. Дякуємо волонтерці Світлані Сороці за чергову допомогу в організації заходу.