Всесвітній день щастя — день, коли бути засмученим не рекомендується!

Тому наш проєкт «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку на території Одеської, Хмельницької та Тернопільської областей під час війни в Україні» вирішив зробити свято для дітлахів!

Ось, наприклад, Козацький ліцей зустрів малечу зранку солодкими передбаченнями. Наші педагоги поцікавились мріями учнів та що робить їх щасливими. Приємно було бачити посмішки, які дали настрій на цілий день!

А учні Крутоярівської гімназії разом з нами грали у «Коло щастя». Однокласники змогли дізнатись що робить їх колег щасливими та спробували це зробити. Важливо мати дружній колектив для щасливого дитинства, що і забезпечує наша команда!

Окрім ігор дізнались цікаві історичні факти, якими хочемо поділитись з вами. До речі, ініціаторами Дня щастя стали представники Бутану у Південній Азії, де є навіть Міністерство щастя. У цій державі влада ставить собі завдання зробити своїх громадян щасливими. Ми так само ставимо собі за мету зробити дитинство щасливим — тому біжимо святкувати та бажаємо вам вдалого дня!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *