Видача гігієнічних наборів для людей з інвалідністю

8.12.2022

Наша команда проєкту «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) продовжує надавати гуманітарну допомогу особливо постраждалим від війни людям, котрі належать до вразливих категорій.

У межах проєкту наші фахівці надають продуктові, гігієнічні та непродуктові набори (постіль, сковорідки, ковдри), підгузки, реєструють на грошову нецільову допомогу 6660 грн на члена родини, але не більше, ніж 3 члени родини, та на гранти на утеплення у розмірі 4440 грн, також надаються транспортні послуги.

До нас можна звернутися по психологічну допомогу та послуги кейс-менеджера.

Допомогу можуть отримати одинокі люди похилогу віку60+, батьки-опікуни, люди з інвалідністю, годуючі матері до 2 років, багатодітні родини та вагітні.

Зареєструватися на отримання допомоги можна в чат-боті в Telegram: Карітас Одеса УГКЦ.

УВАГА! Якщо ви не можете зареєструватися, значить бот вже зареєстрував людей на найближчий тиждень, вам треба очікувати на нове повідомлення в Телеграмі, щоб зареєструватися знову.

Проєкт «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) діє за підтримки Austrian Development Agency Caritas Österreich

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *