Видача теплих речей, котрі нам передали мешканці Генуї

25.11.2022

Протягом цього тижня понад 200 евакуйованих родин змогли отримати у нас теплий одяг, пледи та ковдри, котрі нам передали мешканці міста Генуя!

— Ми приїхали до Одеси влітку. Не мали можливість брати з собою багато речей — щасливі, що самі змогли виїхати з окупації. Думали, що незабаром повернемось додому, але вже закінчується листопад, а ми ще й досі тут. Хоч Херсон уже і звільнений, але зимувати там без світла та тепла неможливо. Теплі пледи нам дуже стали в нагоді тепер, коли доводиться лишатися в Одесі, хоч і тут через постійні обстріли енергетичних систем, в квартирах дуже зимно, а грітися електроприладами немає можливості без елекрики. Тому ми дуже вдячні за таку допомогу, — розповідає пані Ольга.

Ми теж щиро вдячні всім, хто долучився до цього гуманітарного вантажу, зокрема Caritas Genova та Піппо Армасу, директору єпархіального Карітасу, отцю Vitaliy Tarasenko, капелану Української громади Генуї.

Отримати теплі речі, ковдри та пледи можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 по 16:30 за адресою: вул. Генерала Петрова, 49.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *