Завершуємо проєкт “Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують”

16.12.2022

Завершуємо надання гуманітарної допомоги у межах проєкту “Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують”. Протягом трьох місяців у нас могли отримати продуктові та гігієнічні набори люди, котрі тільки евакуювалися до Одеси з окупованих територій чи зон активних бойових дій.

— Я нещодавно евакуювалася з дітьми з Бахмуту. Знаходиться там неможливо. Діти сильно налякані, хоч з ними проводили роботу місцеві волонтери. Заради їх безпеки ми приїхали в Одесу до родички. Звичайно, ми не мали можливості взяти з собою жодних речей — тільки найнеобхідніше. Тому така допомога нас дуже сильно виручає, — розповідає пані Віта з Бахмуту.

Із нею погоджується пані Наталля з Херсонщини, чия родина так само взяла участь у проєкті і змогла отримати необхідну допомогу.

— Ми евакуювалися з Херсону. Життя в окупації було дуже важким і страшним, було багато горя. Ми приїхали до Одеси без роботи, грошей, заощаджень, з погіршенним станом здоров’я. Такі набори нас дуже сильно підтримують, — каже Наталля.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *