Зустріч із волонтерами та евакуйованими людьми в Березівці

Березівка, 8.08.2022

Сьогодні ми відвідали Березівку, щоб поспілкуватися з представниками місцевої влади, волонтерами та евакуйованими громадянами, а також щоб дізнатися про їх актуальні потреби. Задля цього наш фасилітатор провів фокус-групу з учасниками зустрічі.

— Найбільша наша потреба — повернутися додому, знову працювати на своїй улюбленій роботі, допомагати всім, хто цього потребує. І закінчення війни — головне рішення всіх наших проблем, — зауважила пані з Херсонщини.

Такої думки й інші учасники зустрічі — усі присутні евакуйовані громадяни мріють та чекають на повернення додому. Та є й інші проблеми — підготовка до опалювального сезону, оренда житла, пошук роботи. Усі ці питання потребують допомоги.

Наразі потужною підтримкою для евакуйованих людей стали місцеві волонтери, котрі намагаються забезпечувати їх необхідними продуктами та речами. Організовані Парафією Блаженного Миколая Чернецького УГКЦ, вони також піклуються і про місцевих мешканців, що потрапили у скрутне становище через війну.

— Спочатку ми допомагали лише евакуйованим, а потім місцева влада почала також надавати гуманітарну допомогу і тому ми розширили перелік бенефіціарів, — пояснили нам волонтери.

За результатами фокус-групи ми складемо карту потреб, щоб надалі надавати актуальну допомогу чи навчання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *