Звітуємо про діяльність проєкту «Малі та середні ремонти в Житомирській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській і Запорізькій областях»

26.12.2022

Продовжуємо звітувати про роботу наших проєктів. З жовтня у нас діяв проєкт «Малі та середні ремонти в Житомирській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській і Запорізькій областях», який реалізувався у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Протягом цього часу 177 домогосподарств (в яких загалом нараховується 397 евакуйованих з гарячих точок та тимчасово окупованих територій людей та людей, постраждалих від ракетного удару в Одеській області) отримають фінансову допомогу.

Так пані Аллу разом з її чоловіком ворожий удар застав в їх квартирі:

— Мій чоловік вже спав на дивані, а я ще не лягла. Мене це врятувало — величезний уламок впав саме на те місце, де я мала спати! Я впевнена, що лишилася б без голови, якби вже спала.

Жінка впевнена, що від смерті їх врятував загиблий син, котрого батьки поховали минулого року, — що це він прикрив їх своїми крилами.

— Було дуже страшно, повсюди були уламки, скло. Та найбільше я переживала через моє консервування. Ще й досі я зберігаю на телефоні фото з розбитими компотами, варенням, огірками — весь коридор був ними залитий, чим ми дуже здивували рятівників, котрі не могли зрозуміти звідки той потоп, — згадує пані Алла.

Після удару родина не могла можливості жити в пошкодженій квартирі, тому переїхала на дачу, де жінка робила свіженьке варення, її чоловік робив полички для банок, а ми тим часом допомогли парі з відновлення квартири — дали кошти, щоб вони поставили вікна, балконий блок, двері.

Тепер пані Алла разом з чоловіком може повернутися додому, щоб зимувати вдома, в комфортних умовах.

Загалом учасники проєкту отримали до 55 000 грн (64 домогосподарства отримали фінансування на ремонт пошкоджень в будинках, які виникли внаслідок російської агресії, 113 — на модернізацію осель для внутрішньо переміщених осіб з метою утеплення).

За час дії проєкту команда подолала безліч викликів: масовані ракетні обстріли, відсутність світла та зв’язку. Все це ускладнювало процес реєстрації, однак команді вдалось допомогти людям в:

Білгород-Дністровському районі: Білгород-Дністровська ОТГ, Сергіївська ОТГ, Мологівська ОТГ, Шабівська ОТГ, Старокозацька ОТГ — 115 бенефіціарів.

Одеському районі: Доброславська ОТГ, Чорноморська ОТГ, Маяківська ОТГ — 39 бенефіціарів.

Роздільнянському районі: Новоборисівська ОТГ, Великомихайлівська ОТГ, Роздільнянська ОТГ — 20 бенефіціарів.

Подільському районі: Окнянська ОТГ — 3 бенефіціари.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *