65091, УКРАЇНА, ОДЕСА, ВУЛ. ПІВДЕННА, 40

+38 (048) 704 00 45

Звіти

Про любов багато сказано і написано. Любов – це те, що дає надію, що надихає, що робить людину щасливою, тому любові прагне кожен з нас.
 
Ми знаємо багато видів любові: любов до дітей, подружня любов, любов до Батьківщини, любов до знань тощо. Такі види любові є приємними та звичними для нас. Але є також і інша любов: милосердна любов, яка служить потребуючому ближньому. Часто ми сприймаємо це служіння як тягар та важкий обов’язок, не знаючи
до кінця, скільки радості, легкості і задоволення вона дарує людині, яка допомагає ближньому. У латинській мові ця любов називалась caritas.
 
Слово Caritas cтало також назвою для 165 національних католицьких благодійних організацій, які діють у 200 країнах світу і поєднані в одну родину Caritas Internationalis. До цієї величезної і дружньої родини входить, зокрема, Благодійний Фонд «Карітас Одеса УГКЦ», що заснований у серпні 2005 року.
 
В нашій праці ми намагаємось слідувати духу, який виражений назвою нашої організації: схиляючись над нужденною особою, товаришуючи з нею у важких життєвих обставинах, ми разом намагаємось наново відкрити в нас Божий образ, за яким були створені. Плід цього товаришування у любові – наші діла, через які ми прагнемо показати нашу віру, здійснити суттєві соціальні та культурні зміни у суспільстві, популяризувати благодійність в Україні та на Одещині, разом змінити нашу країну на краще.
 
Отець Василь Колодчин,
Директор БФ «Карітас Одеса УГКЦ».
Про діяльність Благодійного фонду “Карітас Одеса УГКЦ” ви можете дізнитися з наших звітів (тисніть на посилання):